fbpx

O nás

Almandine Apartments je nádherný a nově zrekonstruovaný rodinný hotel v centru Prahy. Apartmány se nacházejí v klidné ulici, v krásném historickém centru města, jen pár kroků od Václavského náměstí, Staroměstského náměstí a dalších kulturních památek. Budova byla postavena v první polovině 13. století jako dvoupatrový dům, který byl součástí tzv. Havelského města.

Současný pozdně klasicistní vzhled hlavní budovy pochází z roku 1839, kdy architekt J. J. Frenzl přistavěl třetí patro a dům rozdělil na tři obytné části.

Budova má prvky mnoha architektonických stylů – gotické sklepy, gotický polokruhový portál a loubí ze 13. století, renesanční schodiště a zbytky renesančních říms z 15. století, barokní klenby a klasicistní tříosé hlavní průčelí.

V zadní části křídla objektu byly nalezeny zbytky středověkého opevnění Starého Města pražského.

Ve dvoře byla rovněž přistavena nová budova. V této budově se nacházejí 4 apartmány.

Ubytování

Nabízíme výběr ze šesti typů půvabných apartmánů, které jsou určené směrem k těm, kteří mají víkendové prázdniny nebo dokonce celé rodiny, které si přejí delší pobyt. Všechny apartmány jsou vybaveny moderními spotřebiči a příslušenstvím, které vám pomohou co nejlépe využít váš pobyt.

Služby

Můžeme poskytnout řadu služeb, které vám pomohou zpříjemnit váš pobyt. Naše služby sahají od snídaně, letištní transfery až po denní úklid a praní a žehlení prádla.

Lokalita

Almandine Apartments se nachází v centru Prahy, v docházkové vzdálenosti od Václavského náměstí, Staroměstského náměstí a Karlova mostu. Supermarket Albert je v blízkosti, stejně jako mnoho barů a restaurací.

Rezervovat

Chcete-li zobrazit ceny a plnou dostupnost, podívejte se na náš online rezervační formulář.
Můžete nám také zavolat
+420 774 383 423, nebo nás kontaktujte e-mailem na adrese info@almandine.cz, prostřednictvím Viber, WhatsApp nebo prostřednictvím live chat

Co řekli naše hosty...